Ivo Šmoldas, Milan Pitkin, Miluška Voborníková a Bohuš Matuš byli hlavními hvězdami adventních Pohodových melodií pro starší a pokročilé, které se tradičně konaly v Malostranské besedě. A bylo plno doslova do posledního místa. Pořadem provázel Jožka Zeman a jako hosté v něm účinkovali David Bodeček, Ivka Antalová, Milan Arden a na úvod zpívající malá umělkyně Elizabeth Strnadová.

A protože se jednalo o předvánoční setkání, obsahoval „playlist“ vystupujících zpěváků krásné a velmi dobře známe písničky, z nichž každá by se dala zabalit jako milý vánoční dárek.

Vzpomínalo se také na proběhlý rok, který byl plný vydařených mezigeneračních i čistě seniorských akcí, ať už se jednalo o plavby po Vltavě, letní tábor pro seniory v Dobronicích u řeky Lužnice, cyklus Setkání s kulturou v Malostranské besedě, koncerty na Žofíně či v klubu Tomáš, Pohodové melodie pro starší a pokročilé na Střeleckém ostrově a v Malostranské besedě anebo třeba nyní probíhající vánoční besídky v domech s pečovatelskou službou a řadu dalších aktivit a projektů. Času na nudu v Praze 1 opravdu moc nezbývá.

A určitě tomu tak bude i o Vánocích a příští rok. Krásné svátky a hodně štěstí i stálý úsměv na tváři v novém roce 2024 popřáli všem divákům v Malostranské besedě a na dálku i návštěvníkům dalších programů a všem sousedům jak zástupci radnice, tak i vystupující umělci. Společně si pak všichni na závěr zazpívali vánoční koledy.

Přejeme vám všem krásné dny zbývající do Štědrého večera a o Štědrém dnu se s vámi těšíme na setkání při rybí polévce na Kampě a na Václavských Vánocích v horní časti Václavského náměstí.