Pod vedením radního Prahy 1 Filipa Kračmana a Karla Kovařovice z Fakulty tělesné výchovy a sportu se v Tyršově domě uskutečnily další plavecké závody O pohár starosty MČ Praha 1. Start byl tradičně zdarma a soutěže byly vypsány pro všechny věkové kategorie.

„Tratě byly tradičně rozděleny podle věkových kategorií v délce od 25 do 100 metrů a nejlepší plavci z každé kategorie si domů odnesli diplomy a poháry, všichni pak dostali účastnické listy. Gratuluji těm nejlepším a všechny zúčastněné pak chválím za chuť do sportování,“ prohlásil radní Prahy 1 pro kulturu, sport a zahraniční vztahy Filip Kračman.

Poháry a diplomy si nakonec vybojovali Jaroslav Šonka, Vojtěch Kovařovic, Sára Víchová, Martina Policarová, Miroslava Dostálová, Zdeňka Řeháková, Theodor Peak, Julius Aleva, Lenka Aleva a Tomáš Fabian.