Letos naposledy se v sobotu v Tyršově domě konalo oblíbené „Plavání s MČ Praha 1“. Na každého z téměř sedmdesátky plavců čekal účastnický list, ti nejlepší z jednotlivých kategorií si pak domů odnesli diplomy, poháry a věcné dárky.

„Jsem moc rád, že dorazilo tolik plavců, a těší mě i zájem dětí z našich škol, protože plavání je velmi důležité v každém věku,“ vyzdvihl radní Prahy 1 Petr Burgr, do jehož gesce sport v první městské části spadá.

A že je plavání důležité v každém věku, stejně jako může být v každém věku velmi oblíbené, dokládá i paní Marie Brdlíková, ročník 1921, která se tentokrát nemohla dostavit, protože je prý po operaci krčku, všem účastníkům ale aspoň poslala svůj pozdrav.

A kdo si tentokrát odnesl domů pohár? Antonín Indra, Olívie Fanthorpe, Michal, Július a Lenka Aleva, Šimon Bretl, Barbora a Alena Večeřová, Pavel Dušek, Klára Budínová, Libor Ponocný, Marie Koubková, Tomáš Trnka, Václav Valtr a Dana Beňová. Všem gratulujeme!

A dobrá zpráva na konec – plavání bude pokračovat i příští rok. Termín příštího „Plavání s MČ Praha 1“ se včas dozvíte na www.praha1.cz.