Branky – Body – Vzpomínky aneb veselé příhody z Kavčích hor, tak se jmenuje výborná talk show známého sportovního komentátora České televize Petra Vichnara, který ji v Malostranské besedě představil i divákům z Prahy 1. A kdo to poslední říjnové úterý v 15 hodin nestihl, bude mít ještě jednu příležitost, tentokrát první listopadový čtvrtek 7. 11. a opět v Malostranské besedě a od 15 hodin.

„Zní to neuvěřitelně, ale Petr Vichnar nám už více než čtyřicet let přibližuje úspěchy našich sportovců, a to elegantním způsobem sobě vlastním. Nenechte si ujít jeho druhou talk show v Malostranské besedě. Srdečně vás spolu s Petrem zvu,“ prohlásil Petr Burgr, který si nenechal ujít ani první velmi příjemné setkání plné povídání, úsměvných ukázek z vysílání a smíchu.

A jak Petr Vichnar přiznal, jeho vystoupení v Malostranské besedě má pro něj zvláštní nádech. „V Praze 1 jsem strávil dětství a dospívání. Bydlel jsem v Pařížské ulici a studoval jsem na nedaleké Fakultě tělesné výchovy a sportu a na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy,“ vysvětlil při svém prvním představení v Besedě.

V České televizi začínal postupně od roku 1976, aby pak po promoci v roce 1978 na Kavčí hory definitivně nastoupil. Od té doby komentoval dvacet mistrovství světa v hokeji, všechny vysílané olympijské hry a bezpočet televizních přenosů krasobruslení, sjezdového lyžování nebo házené.

A jsou to právě přímé přenosy a živá vysílání, při kterých dochází k nesmrtelným přeřekům, nečekaným slovním spojením a situacím. Bezplatné vstupenky pro OBČANY PRAHY 1 VŠECH GENERACÍ jsou k vyzvednutí v infocentru radnice ve Vodičkově 18.