Nový školník rok je za rohem a všichni rodiče se již pilně připravují na to, až jejich ratolesti usednou do školních lavic. A taková příprava je spojená především s nákupem nejrůznějších potřeb pro výuku. A než se vláčet do velkých nákupních center, je lepší zavítat do lokálního papírnictví, kde je výběr pestřejší, obsluha milejší, a tak z vybírání školních potřeb nemusí být stres. To vše platí právě i pro Papírnictví a drogerii v Palackého 10.

Potěší zde však nejen školáky. Zavítat sem může každý, ať již potřebuje něco do domácnosti nebo kanceláře. Psací potřeby jsou samozřejmostí. Najdete tu ty nejobyčejnější tužky, ale také prémiová stylová pera. Sortiment je rozšířen i o drogerii, což přijde vhod pro pravidelný nákup věcí do domácnosti.

Obchodu si cení také radní Karel Grabein Procházka. „Je skvělé mít takovéto papírnictví po ruce v centru Prahy. A to, že zde nakoupíte i drogerii je jednoznačně plus. Já se sem chystám znovu ještě v srpnu, protože mým dětem začíná školní rok a přesvědčil jsem se, že zde pro děti mají skutečně vše, co budou od září potřebovat,“ řekl radní.