Mnohým z vás nemusíme Studio JAROSLAVA dlouze představovat, ale vy, kteří jste ještě nikdy nezavítali do tohoto módou naplněného butiku, kterému dává život akademická malířka Jaroslava Procházková, neváhejte s návštěvou.

Kolekce z úpletu zde najdete nejen v různých barevných kombinacích, ale také v mnoha velikostech tak, aby si vybralo opravdu široké spektrum zákaznic. Můžete využít i zakázkovou výrobu, které se Jaroslava jakožto módní tvůrce ráda věnuje. „Tvořím také kostýmy pro divadlo a film. Tam si mohu jednotlivé figury vymyslet a podle scénáře pak dotvořit postavu. Ve studiu, pokud se jedná o zakázkovou tvorbu, postupuji obdobně. Někdo si vybere třeba část kolekce a já mu přesně na jeho osobnost dotvořím zbytek, takže ušijeme sako, kabát a další doplňky,“ popisuje Jaroslava Procházková.

Chválí si zákaznice, které jsou takzvaně tvárné, důvěřují jejímu instinktu a kreativitě, protože právě ty mají nakonec kvalitně ucelený šatník, do kterého stačí pak jen doplňovat další módní doplňky. Jestliže tedy hledáte nadčasovou módu, která díky své kvalitě vydrží ve vašem šatníku déle než jednu sezonu, projděte Palácem Lucerna a navštivte Studio JAROSLAVA, kde se vám budou věnovat s patřičnou péčí.