Další z řady setkání pánů z Prahy 1, kterým říkáme „Vostrý kafe“, přivítalo talentovaného a sympatického architekta a scénografa Ondřeje Kamenického, který se do povědomí široké veřejnosti dostal návrhem interiéru pasáže České národní banky nebo třeba dvojnásobným oceněním Gloria Musaealis a Dům roku 2011.

 „Ondřej Kamenický vystudoval architekturu na ČVUT a filmovou a televizní scénografii na DAMU a na svém profesním kontě má několik velmi významných a zasloužených ocenění,“ představil zajímavého hosta hlavní hostitel setkání a radní Prahy 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy Filip Kračman.

Ondřej Kamenický je majitelem architektonického ateliéru OKA Design. „Specializujeme se na bytové i nebytové prostory. Z našich realizovaných projektů bych vyzdvihl například rekonstrukci předfunkcionalistické vily v Poděbradech nebo nové rodinné domy v Pelhřimově a Ďáblicích. V současnosti pak kromě jiného pracujeme na celkové podobě průmyslového areálu v Chrášťanech a začíná také výroba nové řady vířivek,“ vyjmenoval Ondřej Kamenický, o jehož talentu výmluvně vypovídá přehled tvorby na www.okadesign.cz.

Dalším hostem „Vostrýho kafe“ bude 7. března od 19 hodin v Galerii 1 ve Štěpánské 47 Matěj Krejčí, poradce osobního rozvoje z GrowJOB Institutu.

Nezapomeňte se prosím předem přihlásit u Marie Hrabovské z Úřadu MČ Praha 1: marie.hrabovska@praha1.cz a tel.: 221 097 224.

Těšíme se na setkání mužů, kteří vědí, že život se skládá z odpovědnosti, požitku, něhy i kapky klukovství.