Ani sněhová kalamita nezabránila konání dalšího úspěšného nohejbalového turnaje o pohár Prahy 1 ve školní tělocvičně ve Zlatnické. A z pohledu naší městské části to byl turnaj úspěšný dvojnásobně: zvítězil v něm totiž jedničkový tým Smršť! K úspěchu sobotní celodenní akce ale přispěly všechny týmy, které bojovaly s příkladným nasazením a fair.

Vítězství Smrště se navíc nerodilo vůbec lehce, a to nejen kvůli výborné úrovni ostatních trojic, ale i počáteční nervozitě, která naštěstí včas opadla. Vrcholem pak bylo vynikající finále Smrště se skvělým dívčím týmem Paraplíčka.

První místo tedy nakonec vybojovala Smršť, druhé místo obsadila Paraplíčka, třetí byli borci z Braníka. Čtvrté místo pak patřilo Stolmíru. Odměnu za páté až osmé místo si odvezla mužstva Jinonice, Mírov, Unavená těla a Bohnice. Ceny všem sportovcům spolu s gratulací předal 1. místostarosta Prahy 1 a věrný fanoušek David Bodeček.

Všem gratulujeme za předvedené výkony a těšíme se na další turnaj!