Pohořelec 9, Hradčany

Vůně čerstvého pečiva dráždí vaše chuťové pohárky hned za dveřmi nově otevřeného obchodu.  A navíc na vás ještě dýchne atmosféra začátku minulého století. Bohatá nabídka housek, rohlíků, různé druhy chleba, koláče, řezy, a také velmi aktuální vánoční cukroví. To vše láká k ochutnání a nákupu zákazníky ze širokého okolí. V nabídce nechybí spousta specialit –  třeba žitný chléb s cuketou, nebo chléb  s  čočkou. Spotřebitelé nešetří ve svých referencích superlativy. Ovšem pečivo není tím jediným lákadlem. Produkty pekárny z Jablonce nad Nisou doplňuje velká kolekce medů a marmelád, které se rodí z produktů získaných právě na Jablonecku. Mlsný jazýček bezpochyby ocení i široký výběr sirupů vyrobených šetrnou cestou z ovoce či bylin.

K dobře vypečenému rohlíčku chutná polévka jako od maminky. V nabídce zde mají více druhů a velkou oblibu zde má krkonošské kyselo. Pokud ovšem právě nemáte chuť na horkou polévku, můžete vyzkoušet několik druhů paštik, nebo škvarkovou pomazánku. Stálí zákazníci také vědí, že si sem mohou skočit pro pravý domácí knedlík.

Dobré zboží se chválí samo, vyzkoušejte i vy pohořelecký obchod, který má šanci stát se brzo vyhlášenou a oblíbenou pekárnou nejen pro místní…

Otevřeno je od pondělí do pátku od 7 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 19 hodin.