Provozovna Mandlárna otevřena v loňském roce na Hradčanech nabízí své produkty s chutí a energií nejoblíbenějšího druhu ořechu – mandle. Její provozovatelé pocházejí z jihomoravské Hustopeče, kde jsou stromy mandloní poslem jara. Jejich růžové květy rozzáří krajinu dříve, než listy tohoto stromu. Zdejší sad je nejseverněji položený mandloňový sad vůbec.

„Kus Moravy v Praze“, bylo motto vzniku prodejny s kavárnou na tomto atraktivním místě v Praze. Tým oceňuje, že už za krátkou dobu sem chodí štamgasti z okolí a čeští turisté, kteří se vrací. Kavárna a prodejna není cílena na zahraniční klientelu a drží si sympatické ceny.

Můžete se zde občerstvit sladkým i slaným zákuskem, mandloňovou kávou, likérem Mandlovka, limonádou z mandlí a mandlovým svařákem. Také zde můžete pořídit originální dárek. Mandle jsou i skvělým způsobem, jak obohatit svůj jídelníček a zároveň prospět svému zdraví. Obsahují mnoho minerálů, živin a nasycených mastných kyselin. Pro kolektiv prodejny je práce potěšením i vášní, rádi vám cokoliv ze svého sortimentu doporučí a ochotně poradí.

V teplejším počasí můžete využít i posezení venku s výhledem na Pražský Hrad, nebo si též provozovnu pronajmout pro soukromou či pracovní akci.