Období letních večerů přímo vybízí k tomu, abychom vyrazili za kulturními zážitky pod širým nebem. Divadelní nadšenci si určitě nenechají ujít návštěvu venkovních divadelních scén. Jednou z nejvýznamnějších je určitě letní scéna Divadla Ungelt, která prošla rekonstrukcí a nyní disponuje zastřešeným hledištěm.

V malebné části Hradčan na Novém Světě si můžete vychutnat nejúspěšnější inscenace Divadla Ungelt, a pokud se chcete od srdce zasmát, tak si nenechte ujít komedii Vejšlap od britského dramatika Petera Quiltera.

Na úpatí hory se na dvoudenní túru připravují tři stárnoucí kamarádi, kteří mají různé povahy, přístupy i zkušenosti, ale vzájemně se doplňují a podporují. „Je to především o přátelství a o vyrovnávání se s krizí středního věku, jejíž těžký průběh lze zvrátit tím, že se nebudeme brát až tak moc vážně. Vtipnou hru ocení ženy, které mohou nahlédnout do našeho světa mužů, a ti v ní zase najdou své vlastní prožitky,“ zvou na hru představitelé postav Petr Stach, Martin Písařík a Jan Holík.

Neváhejte a přijďte si užít letní večer nejen s touto konverzační komedií!

Starosta PETR HEJMA (STAN, My co tady žijeme): „Komorní atmosféra letní scény Divadla Ungelt je zárukou příjemného kulturního zážitku.”