Růžová 7, Nové Město

Koníček Daniely Richterové a Petry Kutinové přerostl v malý a útulný podnik na Praze 1, který má jedno velké poselství a týká se vášně, která je blízká snad každému z nás.  Cílem bylo zpestřit život všem milovníkům a hledačům hub, našincům i cizincům, kteří se o plody lesa zajímají a jsou de facto součástí jejich životního stylu.  Přestože letošní houbařské sezona je už téměř u konce, zde tomu tak není. Můžete si tu pořídit balíky slámy s násadou podhoubí v igelitovém obalu s hlívou ústřičnou, nebo žampiony Porto Bello a bez omezení se věnovat svému hobby dál…. Zkusit lze i sadbu jiných druhů do sterilované slámy z vlastních zdrojů. Součástí vašeho nákupu jsou vždy i odborné rady.

S blížícími se Vánoci to zde ocení i ti, kteří chtějí nějakého blízkého houbaře obdarovat a třeba jej stylově obléknout. Dámy samy navrhují houbařská trička a trenýrky, určitě si vyberete. Samozřejmostí je bohatý výběr košíků a speciálních nožíků. A pokud budete chtít posílit svou imunitu prostřednictvím potravinových doplňků z hub, zde jste na správné adrese. Mimopražští určitě ocení e-shop. A co z nabídky obchodu ještě vyzdvihnout?Určitě skládací síta na sušení hub, která oceníte v okamžiku, kdy jste momentálně v lese a původně jste se na sběr vůbec nechystali.  Jednoduše zavěsit se dají téměř kdekoliv, a složená nezabírají velký prostor, vejdou se do příručního zavazadla.

A určitě si poznamenejte, že pokud dostanete chuť třeba na lišky, v Růžové ulici je v sezoně zaručeně najdete.

Les Houbeles je otevřen nyní jako výdejní okénko pro objednávky a to pondělí až pátek 9 – 15 hod, čtvrtek 9-18 hod. Pokud je ovšem něco, bez čeho nemůžete být a nemáte třeba internet, objednávka se učiní rovnou na místě a majitelky obchodu vám vyhoví k vaší spokojenosti.