RC Praha City s partnery – Nadace Krása pomoci, SONS, POV, Vás srdečně zvou na charitativní večer s koncertem v Kostele sv. Šimona a Judy, Praha 1, roh Dušní a U Milosrdných, v sobotu 9.10. 2021, od 19 hod.
HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica je originální těleso, které s odkazem na lidové tradice překračuje hranice hudebních žánrů.

Příchod od 18,15 hod. Vstupenky nejsou volně v prodeji, místenku získávají jen sponzoři charitativních projektů Rotary, nyní v předvečer Světového dne zraku 10. 10., na podporu realizace dalšího haptického (hmatového) modelu projektu Dotkni se pražské historie. Podpoříte tak i volnočasové aktivity vozíčkářů z POV, zrakově postižených členů SONS, osamělých seniorů i dětí Dětského domova PEPA. Záštitu této akce poskytli starosta Městské části Praha 1 Petr Hejma a senátor Tomáš Czernin.

Staňte se i vy účastníkem mimořádného večera – zasláním sponzorského příspěvku!