Omlouváme se, z vážných osobních důvodů se dnešní program Klasiky u Wericha pro děti ruší. Náhradní termín bude stanoven do několika dnů, akce proběhne do konce září. Vstupenky zůstávají v platnosti, popř. lze požadovat vrácení vstupného.

Děkujeme za pochopení. 


Kreslí si Vaše děti rády? Pokud ano, tak nesmíte chybět v neděli 17. 7. 2022 v 16 h v podkroví Werichovy vily, kde jedna z nejoblíbenějších českých ilustrátorek dětských knih Markéta Vydrová povypraví svou pohádku Můj skřítek Šalvěj, doprovodí ji promítáním vlastních ilustrací a pobeseduje o své lásce  k práci ilustrátorky – aneb jak namotivovat děti k tomu, že co dělají nejradši na světě, se může stát jejich prací, povoláním a splněným snem, protože pak jsou z nich šťastní dospělí a se šťastnými dospělými se šťastně žije. 

Program:
Pohádka s promítáním a beseda: Jak se Markéta stala ve čtyřech letech ilustrátorkou? Děti se můžou Markéty zeptat na cokoli, co je zajímá – od otázek na lety do vesmíru, až po kolik mají ilustrátorky zubů. A jelikož jsou i ilustrátorky živé postavy a nejsou z jiné planety, proto si děti klidně mohou donést k autogramu jakékoliv knížky s Markétinými ilustracemi (Můj skřítek Šalvěj je bohužel nyní vyprodán).

Vstupné: 250 Kč dospělí, 50 Kč děti; předprodej vstupenek na pokladně Werichovy vily a přes www.klasikauwericha.cz či https://goout.net/…/klasika-u-wericha-barvy…/szgtlqt/