Senovážné náměstí 6, Nové Město

Lucie Hanzlíková a Adéla Radilová jsou kamarádkami už od dob, kdy se společně učily kadeřnickému řemeslu. Na ulici jste tehdy každou chvíli mohli potkat nějakého toho „depešáka“, a podle toho také vypadaly nejčastější požadavky na účes.

Po vyučení se obě dívky rozprchly do různých provozoven v Praze 1 a po delším kolečku v několika z nich se po letech opět sešly, a to v kadeřnictví na Senovážném náměstí 6, které Lucie už dvacet let provozuje a Adéla se k ní před pár měsíci připojila.

Na jejich kadeřnických křeslech se za roky praxe vystřídala řada známých osobností jako například herečky Sabina Laurinová a Chantal Poullain, zpěvačka Anna K nebo třeba světoznámý houslař Jan Špidlen. Obě si vybudovaly široký okruh zákaznic i zákazníků, kteří k nim přicházejí s důvěrou a nechají si při volbě sestřihu i jeho délky poradit. Často se už také jedná o dlouholeté známé a přátele, kteří přivádějí i své děti. Stálí a spokojení zákazníci jsou i jejich receptem na úspěch v tvrdé konkurenci, jež v centru Prahy panuje.

Chcete si jejich umění vyzkoušet? Zavolejte na tel. č.: 602 309 944 nebo 602 299 225.

Informace o našich provozovnách, ale i další zajímavosti si můžete přečíst v radničním magazínu JEDNA.