Pasáž Platýz
Dnes Vás zveme do módního butiku IVKO WOMAN, který najdete v Paláci Platýz. Značku IVKO založila srbská rodina Ivkovič a se svojí módou je rodina úspěšná již na všech kontinentech.

V Čechách a na Slovensku se o její prodej stará paní Dinka Dedeić se svým manželem Slobodanem, který je známou osobností ve světě filmu, protože působí jako castingový režisér.

Až budete mít cestu kolem Paláce Platýz, určitě nevynechejte návštěvu tohoto butiku, kde najdete modely z opravdu kvalitního materiálu. Filozofií celé značky je nejen tato kvalita, ale také způsob výroby. Vše co je použito pro výrobu jednotlivých modelů, je striktně vyráběno v Srbsku nebo v Evropě. Majitelé pražského butiku, manželé Dedeićovi, velmi dbají na spokojenost zákaznic, které se pravidelně vracejí pro kusy z dalších nových kolekcí. Barevné modely je možné kombinovat s džínovinou či konzervativnějšími doplňky.

Paní Dinka Dedeić každé zákaznici profesionálně poradí, aby odcházela s modelem, který jí bude opravdu slušet a perfektně sedět. To je filozofie tohoto butiku a celé značky IVKO. Přijďte se přesvědčit do Paláce Platýz. Proč zrovna Vy, byste neměla mít šaty, kabát či doplněk jako známá hvězda?

Otevřeno mají pondělí – pátek 11 – 19 hodin.

Sobota 11 – 18 hodin.