Vostrý kafe – pravidelná setkání pánů z Prahy 1 hostí jednou měsíčně Galerie 1 ve Štěpánské 47, která se za dobu své existence vypracovala v jedno z kulturních center Městské části Praha 1.

 „´Vostrý kafe´ se v Galerii 1 koná vždy první středu v měsíci. Tentokrát mělo jako téma osobní rozvoj a koučink, tedy takové nové téma jedenadvacátého století,“ prozradil Karel Ulm, který byl jedním z pánských návštěvníků ´Vostrýho kafe´ a který je organizátorem populárních autobusových výletů pro seniory z Prahy 1.

Hlavním hostem byl tentokrát Matěj Krejčí, lektor a poradce se zaměřením na osobní motivaci a spokojenost, působící v GrowJOB Institutu. „Lidé k nám přicházejí, když – zjednodušeně řečeno – mají problémy, cítí vlastní nespokojenost či tlaky okolního světa, nebo když se chtějí posunout dál,“ vysvětlil Matěj Krejčí.

Pokud si myslíte, že by vám mohl pomoci, kontaktujte ho na matej.krejci@growjob.com a domluvte si s ním nezávazný vstupní rozhovor. „Důležité je umět se zastavit a podívat se na svůj osobní potenciál. Vidět svoje příležitosti, ne jenom problémy,“ zdůraznil Matěj Krejčí.

Příští ´Vostrý kafe´, zajímavé setkání pro muže z Prahy 1, se bude konat 4. dubna od 19 hodin.

Další informace: www.galerie1.cz a www.praha1.cz.