Hvězdný Bazar-neobyčejný „sekáč“, Jungmannova 7

Řada lidí chce svým outfitem působit, co nejoriginálněji. Často proto volí drahé značky či extravagantní design. My máme pro vás trochu jiné řešení. Nejenže zaplníte svůj šatník zajímavými oděvy, ale podpoříte i dobrou věc. Hvězdný Bazar provozuje Česká asociace paraplegiků, které se i díky tomuto obchůdku daří vytvářet pracovní místa pro handicapované osoby. Neznamená to však, že by tato chvályhodná charitativní činnost měla zastínit sortiment, který je zde nabízen.

Oblečení z druhé ruky od běžných lidí, ale také od herců, zpěváků či influencerů. Ano skutečně zde naleznete i kousky, které sem dodaly osobnosti, jako je například herečka Anna Polívková, blogerka Nicole (A Cup of Style) nebo třeba členové kapely Lucie. Zakoupit si zde lze také trička s originálním potiskem, navrženým významnými výtvarníky a grafiky přímo pro Hvězdný Bazar. V obchůdku je tu pro vás připraveno i na second-hand vskutku netradiční zboží. Svůj nákup totiž můžete doplnit o kvalitní kávu, kosmetiku české výroby a mnoho dalších drobností, které lze věnovat i jako dárek.

Hvězdný Bazar funguje i během pandemie koronaviru, jako e-shop. Zboží si můžete vyzvednout v kamenné prodejně v Jungmannově ulici každý všední den od 14 do 18 hodin.

Web: https://hvezdnybazar.cz/

https://www.facebook.com/HvezdnyBazar