Neznáme člověka, který by nemiloval Hvězdný Bazar. Unikátní místo, kde se setkáte se skvělými lidmi, nakoupíte originální oblečení, a ještě podpoříte dobrou věc. Obchod funguje již léta, jako charitativní projekt na podporu paraplegiků. Nejen, že výtěžek z tržby míří za hendikepovanými osobami, ale také je zde hned celá řada z nich zaměstnaná. Přesto, že jsou na vozíčku, fungují jako plnohodnotní pracovníci obchodu a podílejí se na chodu celého podniku.

Hvězdný Bazar není obyčejná “hrabárna“. To, že zde seženete skvělé kousky z druhé ruky, je pravda, ale vše je pečlivě vybíráno a vystaveno, jako byste byli v obchodě s drahým značkovým zbožím. S designem obchodu si skutečně dávají záležet. Nemusíte se tedy bát toho, že byste se museli přehrabovat v haldách oblečení v neúhledných regálech. Zároveň tedy koupíte unikátní trička s převážně filmovou a komiksovou tématikou, která jinde neseženete, protože je přední čeští umělci navrhují pouze pro Hvězdný Bazar.

V neposlední řadě také nabízí doplňkový prodej kávy, čajů a dalších dobrot od partnerských výrobců, jež byste také jinde velice těžko sháněli. „Když jsem slyšel Hvězdný Bazar, tak jsem si představoval, že půjdu do obchodu, kde se oděvy kupují na váhu, a zboží hledáte hodiny přehrabováním se v obřích haldách. O to víc jsem mile překvapen, jak to tu funguje. Provozovat charitativní projekt je skvělé, ale zde mají ještě tu přidanou hodnotu, že se snaží být přívětiví, moderní a v neposlední řadě jim nechybí tah na branku. Hvězdný Bazar tak není jen pro srdcaře, ale skutečně pro širokou veřejnost. A to se mi líbí,“ konstatoval radní Karel Grabein Procházka.