Od sklepa až po půdu zaplněná Lucerna přivítala v pondělí zpěváka, kterého kromě hitových melodií proslavil také jeho nezaměnitelný hlas a který v těchto dnech oslavuje pětašedesáté narozeniny. Hurikán – Dalibor Janda – oslavil své jubileum spolu se svými fanoušky všech generací.

 „Jsem moc rád, že jsme byli osloveni s žádostí o podporu a spolupráci a že se narozeninový koncert uskutečnil u nás v Praze 1 v Lucerně. Naše generace si Daliborovy krásné písničky, které jsou dodnes šlágry, moc dobře pamatuje,“ prohlásil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, jenž koncertu udělil svoji záštitu a slavnostně ho také zahájil. Městská část Praha 1 byla rovněž V.I.P. partnerem koncertu.

Dalibora Jandu, rodáka z Drahotuší u Hranic na Moravě, doprovodila kromě tradiční kapely Prototyp také dcera Jiřina Anna Jandová. Část výtěžku byla navíc určena pro Nadační fond Sudička, konkrétně pro pacienty s očním onemocněním.

Narozeninovou party si oslavenec, diváci a hosté náležitě užili. Pro ty, kteří nesehnali lístek, pak měl zpěvák povzbudivý vzkaz. „Vy, kteří jste nesehnali vstupenky anebo jste z nějakého jiného důvodu nemohli přijít, nesmutněte! Narozeninových megakoncertů bude ještě na různých místech do konce roku celých čtrnáct! Místa a termíny jsou na www.daliborjanda.cz. Můžeme se ale vidět už ve středu 21. března v prodejně Supraphon – Musicpoint na Jungmannově náměstí, kde bude od 17 hodin probíhat křest nového výběrového alba Velký flám, spojený s autogramiádou,“ nalákal Dalibor Janda.

Dalibor Janda prostě nezahálí, tak toho využijte!