Křest nového cvičebního DVD a hlavně oslavu narozenin zažilo v sobotu odpoledne Fitko Hanky Kynychové na pražské Pankráci. Oslavu si nenechala ujít řada osobností, mezi nimi starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, Ivana Jirešová, Štěpánka Duchková nebo třeba Kristýna Janáčková.

 „Hanka Kynychová dlouhodobě spolupracuje s Prahou 1 a její osvěta v oblasti zdravého životního stylu je opravdu skvělá, navíc to je sympatická dáma, takže jsem velmi rád přijal pozvání na její slavnost,“ uvedl kmotr jejího cvičebního DVD „Postava snů 2“ Oldřich Lomecký.

A co si ke svým neuvěřitelným kulatým narozeninám přála oslavenkyně? „Aby můj syn Filip úspěšně odmaturoval, aby byla zdravá moje rodina i spolupracovníci a aby mi to v podnikání šlapalo tak, jak to šlape,“ popsala Hanka Kynychová.

Fitko Hanky Kynychové sídlí Na Strži 40, otevřeno má po celý týden a kromě cvičebních programů nabízí i snídaně a svačinky – samozřejmě zdravé.

A když už jsme u toho zdraví, děláte pro ně něco, milí čtenáři? „Každý den bychom pro své zdraví měli něco dělat alespoň třicet minut, a do toho se počítají i procházky,“ vysvětlila Hanka Kynychová. Není to tak hrozné, co říkáte?

Více informací: www.kynychova-fitko.cz.