Potřebujete dárek pro významnou příležitost? Navštivte prodejnu originálních českých produktů Granátu Turnov v Dlouhé ulici a rozhodně neprohloupíte. Prodejna s více jak třicetiletou tradicí nabízí široký sortiment, který není určen pouze pro dámy a dívky, ale své si zde najdou i pánové. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní oči.

Obchod jsme navštívili několikrát a tak jsme zjistili, na co se v poslední době zákazníci zaměřují. V letních měsících totiž probíhají promoce, při kterých řada úspěšných vysokoškoláků obdrží své diplomy a to je určitě vhodná příležitost je odměnit. Skvělý a originální dárek pro tuto příležitost může být právě šperk z českého granátu z Turnova.

V obchodě v Dlouhé ulici dokážou ochotně poradit s dárkem pro každého. Pro pány se hodí kupříkladu replika korunovačních klenotů, která je vskutku unikátní. Jsou zde i manžetové knoflíky různých verzí, spony do kravat a různě dlouhé a silné zlaté řetízky. Pokud hledáte něco univerzálního, je tu například pero z hodnotných materiálů obsahující český granát. A pro dámy a slečny? Pro ty je určeno 90 % sortimentu, takže si zajisté vyberete vhodný dárek.

Podpořte český produkt a navštivte Granát Turnov v Dlouhé ulici. Doba otevření je příznivá: denně od 10 do 18 hodin, o víkendu od 10 do 15 hodin. A nemusíte kupovat jen dárek. Moc příjemné je udělat si radost sám sobě.

Granát Turnov
Dlouhá 28, Staré Město.