Chtěli byste, aby se vás dotkla andělská energie a pohladila vám duši i tělo? Tak to si rozhodně nenechte ujít výstavu obrazů Ivany Novákové – Andělské doteky.

Do 27. února si můžete vychutnat sílu všech elementů, tedy ohně, vody, vzduchu a země, které v sobě obrazy nesou, v jedinečných prostorách galerie v Malostranské besedě.


„V galerii Malostranské besedy jsou často úžasné projekty a tento je jeden z nich. Andělů strážných není nikdy dost, zejména v této době. Proto přeji každému, kdo na výstavu zavítá, aby si odnesl toho svého anděla strážného,“popřál výstavě štěstí Petr Hejma, starosta Prahy 1, který se spolu s Petrem Burgrem zúčastnil slavnostního zahájení.


Talentovaná autorka dlouhodobě pracuje s energiemi a snaží na plátno přenést jejich sílu. „Věřím, že každý má svého anděla, a obdivuji talent lidí, protože to vždy obohacuje nás, kteří ho nemáme,“ vyzdvihl 1. místostarosta Petr Burgr.


Prodejní výstava je otevřena kromě pondělí každý den od 16 do 22 hodin, a pokud byste se chtěli dozvědět o tvorbě této jihočeské výtvarnice více, můžete 7. 2. a 21. 2. absolvovat od 18 hodin komentované prohlídky.