Již od roku 2015 reprezentuje a hraje tým Městské části Prahy 1 malou kopanou v soutěži Golden Tour – Fotbalová halová liga pro firmy v ČR i zahraničí. Díky svým umístěním hraje pravidelně superligu, resp. druhou ligu. V Praze se totiž hrají tři ligy soutěže Golden Tour: Superliga (1. liga), druhá liga a třetí liga.

Kapitána týmu Pavla Grudy jsme se zeptali na historii a vznik týmu: „S kamarádem jsme se scházeli v jeho bytě na Kaprově ulici studovat, protože jsme byli spolužáci na vysoké škole. O sportovních aktivitách Prahy 1 jsme se dozvěděli z městské nástěnky, kde bylo mimo plavání, bowlingu, nohejbalu a jiných činností vyvěšeny i futsálové turnaje. Sestavili jsme tedy tým a na turnaj se přihlásili. Název týmu “Kapři” jsme zvolili podle Kaprovy ulice, kde myšlenka vznikla. Datovalo se kolem roku 2010. Od té doby jsme se turnajů pravidelně zúčastnili a pomáhali s jejich propagací. Mimo jiné jsme se na turnajích umisťovali na vrchních příčkách.“

Ale to jste ještě nesoutěžili za Prahu 1, že ne? „V roce 2014 nám byla dána možnost reprezentovat Prahu 1 na prestižním a mediálně propagovaném turnaji firem. Tuto možnost jsme s radostí využili a od té doby turnaj GT hrajeme. Osobně se starám o organizaci hráčů v týmu a podařilo se nám během té doby zajistit pěkná umístění ve výsledných tabulkách,“ doplnil kapitán.