Krásné luxusní a přitom velmi příjemné prostředí, milé úsměvy všech zaměstnanců a spokojenost zákazníků. Co víc si přát na skvělém místě našeho historického Starého Města? Představujeme vám kadeřnictví s kosmetickými službami Fancy Hair and Beauty, které je tu s námi už celých 9 let a určitě není jen pro VIP zákazníky. Najdete ho v ulici Elišky Krásnohorské 14.

Je jaro, pro mnohé nejkrásnější období v roce, kdy se určitě všichni chceme aspoň trochu líbit a být připraveni jaksepatří na všechny výzvy života. Každý z nás by měl aspoň jednou za čas navštívit kadeřnictví, zajít na kosmetiku, nechat se hýčkat a pečovat tak o svůj zevnějšek. To vše naleznete ve Fancy Hair and Beauty. Jste tu správně, vítejte.

Nabízíme služby v prvotřídní kvalitě a určitě zde budete spokojeni ať už s kadeřnickými službami, manikúrou, pedikúrou i odborně provedenou kosmetikou“, říká Jitka Plavcová, majitelka salonu Fancy. „Naši zákazníci jsou různorodí, máme jich spoustu z řad veřejně známých tváří, ale také jsou to sousedé a lidé pracující nedaleko. Jedno mají však společné, rádi se k nám vrací a už k sobě patříme mnoho let. Mým velkým přáním bylo a je, aby náš salon byl pro ty, kteří o sobě komplexně přemýšlejí, rádi se rozmazlují a mají rádi kvalitu služeb. Dovedeme vše: poradit s novým účesem, rozmluvit zákazníkovi či zákaznici i to, co se k nim nehodí, doladit vizáž. Náš tým je toho příkladem a je mou vizitkou“, dodává sympatická majitelka.

Tak pokud vás náš tip oslovil, podívejte se na www.fancypro.cz a můžete nám poslat fotku svého nového účesu na redakce@praha1.cz. Těšíme se!