Náprstkova 9, Praha 1

Máte neodolatelnou chuť na sladké? Honí vás mlsná? Navštivte donuterii kousek od Betlémského náměstí v Náprstkově ulici číslo 9. Zaručeně Vás překvapí, kolik různých druhů donutů zde nabízejí. Určitě si vyberte ten pravý podle vaší momentální nálady.

Donuty jsou zde vyráběny z kvalitních surovin za použití přírodních barviv a příchutí a jsou k dostání pouze v této provozovně. Připravovány jsou několikrát denně podle aktuální poptávky. Kromě těch klasických si můžete vybrat z několika druhů pečených donutů, například čokoládové brownies, nebo velmi oblíbené brownies z bílé čokolády se zeleným čajem matcha. Unikátní je také donut zdobený sušenými okvětními plátky růží s intenzivní růžovou chutí.

To ale není všechno, co vám zde mohou nabídnout. Narozeniny, rauty, svatby, firemní akce pro všechny tyto příležitosti zajistí občerstvení na míru. Připraví dorty na přání, mezi nejoblíbenější patří čokoládový dort s maskarpone zdobený ovocem a květinami. Nemusí se vždy jednat o klasický dost, dort si můžete poskládat také z donatů. A pokud někomu nevyhovují větší rozměry,může si objednat jejich miniverzi.

Náprstkova 9, Praha 1, 12000, 733 392 789, 724 673 071, donuterie.info@gmail.com, https://www.donuterie.eu, https://www.instagram.com/donuterieprague/