S nadcházejícím Mezinárodním dnem dětí si naši nejmenší spoluobčané užili dopoledne plné písniček a zábavy. Pod vedením Jiřiny Markové-Krystlíkové z Dětské opery Praha dostaly děti z této malostranské školky příležitost plnohodnotně vybít veškerou svou energii. Jejich nadšení a úsměvy potvrzují, že se to povedlo.

Další z důkazů, že již vše se snad pomalu vrací do normálu! Zpívání, pohyb = nejlepší činnost. A když to celé řídí profesionálové z Dětské opery Praha, tak se děti nejen pobaví, ale také něčemu přiučí. Mateřská škola v Letenské ulici disponuje krásnou zahradou, která je pro takové akce, jako dělaná. Dětskému dni přihlížela nejen místostarostka Prahy 1 Eva Špačková, ale i ředitelka místní školy Jitka Matlasová.

„Jsem ráda, že počasí a ustupující pandemie konečně těm nejmladším dětem umožňuje naplno užívat období života, které má být hlavně o kamarádech, hrách a poznávání světa. Doufám, že podobných akcí, jako byl dětský den mateřinek v Letenské ulici, bude jen a jen přibývat,“ prohlásila s úsměvem na tváři Eva Špačková.

Doufejme, že přání paní místostarostky bude vyslyšeno a Dětská opera Praha se podívá i do dalších mateřských škol naší městské části.