Více než šedesát párů z Čech, Slovenska, Polska, Ruska i USA se v novobarokním sále Grandhotelu Bohemia zúčastnilo prvního ročníku taneční soutěže Dance Time Gala Cup. Vydařenou akci uspořádal spolek Tanec pro všechny, jehož cílem je propagace společenského tance na všech úrovních a jeho zpřístupnění co největšímu počtu zájemců.

„Velmi rád jsem Dance Time Gala Cupu udělil svoji osobní záštitu a těší mě, že byl o soutěž takový zájem a že se už dnes můžeme těšit na další ročník,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Soutěž měla dvě části: první probíhala pod hlavičkou Českého svazu tanečního sportu a soutěžily v ní děti v kategoriích TPV a Junior E Latina i standard, druhá pak byla věnována novému formátu PRO AM, kde soutěží profesionál spolu s amatérem či amatérkou. V této části bylo zastoupení soutěžících párů na mezinárodní úrovni.
„Soutěž měla opravdu velmi dobrou atmosféru i ohlas mezi soutěžícími a diváky a dala dobrý základ pro každoroční tradici,“ popsala Petrana Slámová ze spolku Tanec pro všechny.

Další informace naleznete na www.tanecprovsechny.cz