Martinská 416, Staré Město, Praha 1

V této provozovně poskytují velmi široký komplex služeb, aby uspokojili všechny zákazníky. Poradenstvím po telefonu začíná osobní kontakt se zákazníkem, následuje vyzvednutí prádla a samozřejmě vyčištěné vám přivezou zpět. Poradí si tu se všemi druhy látek, ale třeba i kůže.  Specialitou firmy je také čištění takových součástí garderoby, jako jsou třeba kabelky.

Současná doba podnikání v jakémkoliv oboru moc nepřeje, proto každá zmínka o novém pracovním místě zvlášť potěší. Paní Pavlina Pichler převzala živnost po svých rodičích, a právě hledá posilu se zkušenostmi v oboru do svého týmu.

A kdy volit čistírnu místo domácího praní? Hlavně vždy, když si nechcete zničit například značkový oděv. Protože tady se pracuje velmi šetrnými metodami se spoustou ruční práce. To není jako ve velkočistírnách, kde jim na výsledku tolik nemusí záležet a když to nejde vyčistit, tak vám tam prostě skvrna zůstane. Z Martinské odchází prádlo v té nejlepší kondici. Důkazem může být třeba i to, že tu nechávající prát a čistit prodejci těch nejluxusnějších značek z Pařížské ulice. V současné době je tu otevřeno od pondělí do středy, od 8:00 do 13:00 hodin.

Někdy se nám zdá, že takové čistírny jsou zbytečné, protože stačí ty levnější. Lidé dnes opravdu víc šetří, ale nakonec se ukáže, že na nepravém místě. V Martinské ulici vás rádi přivítají, abyste třeba před nastupující zimou byli bez starostí o vaše oděvy.

www.cistirna.cz