Myslíkova 17, Nové Město

Tuto oblíbenou čistírnu provozuje pan Robert Štíbr už od roku 2007 a stejně jako tehdy i dnes je jeho receptem na úspěch a oblibu mezi zákazníky vysoká a poctivá kvalita, kterou zaručuje i zaměstnávání kvalifikovaných lidí z oboru, kteří své práci rozumějí.

A mezi spokojenými zákazníky nalezneme sousedy i turisty, lidi bohaté i cestovatele-baťůžkáře, reklamní a svatební studia, Ypsilonku nebo Divadlo Na zábradlí, podnikatele i umělecké osobnosti jako například režiséra Radima Špačka, herce Martina Dejdara a Elišku Balzerovou nebo zpěvačku Ewa Farnou.

Ti všichni mohou využít chemické čištění šatů, obleků, historických oděvů, outdoorových materiálů, kůží a kožešin, praní veškerého osobního prádla, žehlení, košilový servis a další služby.

Co se během let určitě mění, jsou nároky zákazníků na jedné straně a jejich důvěra na straně druhé, kdy dnes neváhají přinést do čistírny v Myslíkově ulici i drahé oděvy za několik desítek tisíc korun.

Jak nám pan Štíbr prozradil, také čistírny mají svoje slabší a silnější sezony. Těmi silnějšími jsou prý podzim a jaro. Nutno ale dodat, že i druhý týden v lednu, kdy jsme čistírnu navštívili, to tam vypadalo na silnou sezonu v plném proudu.

Přijďte si vyzkoušet zdejší služby! Otevřeno je od pondělí do pátku od 7,30 do 19 hodin.

Více informací: www.cistimeodevy.cz.

Informace o našich provozovnách, ale i další zajímavosti si můžete přečíst v radničním magazínu JEDNA.