Jungmannova 23, Nové Město

Cesta kolem světa v Jungmannově ulici

Ach to cestování. Už abychom mohli zase někam vyrazit. Ať už vás lákají teplé krajiny, světová velkoměsta nebo dobrodružství v divočině, je vždy nutné se na cestu dobře připravit. Zakoupit si průvodce či mapu by měl být základní úkol každého světoběžníka. Právě obchod Kiwi se dá nepochybně označit, jako ráj těchto produktů.

S nástupem e-knih se říkalo, že končí všechny papírové vazby a dnes už víme, že to byla lichá predikce. Podobně je tomu i u map, glóbusů, průvodců a dalších nezbytných potřeb pro cestovatele. Tištěná mapa nikdy nebude potřebovat signál ani plně nabitou baterii. A to se hodí nejen v případě, že šplháte po Himalájích nebo se prodíráte Amazonským pralesem.

Nezůstávejme však jen u příručních map a průvodců. V obchodě zakoupíte další druhy cestovatelských publikací či velké nástěnné mapy všeho druhu, které mohou plnit praktický účel, ale být i hezkým dekorativním prvkem do kanceláře nebo bytu. „V posledních letech jsou velkým trendem tzv. stírací mapy, na kterých si můžete označovat místa, jenž jste během své cestovatelské kariéry navštívili,“ popisuje vedoucí obchodu Tomáš Lejsek.

Obchod fungující již od roku 1993, v současné krizi bojuje všemi dostupnými prostředky. V provozu je výdejna e-shopu na webu: www.mapykiwi.cz a zároveň poskytuje kamenný obchod o výdejnám velkých zásilkových firem.

Než se po pandemii tedy vydáte na cestu, zastavte se v obchodě v Jungmannově ulici. Ať se nám v tom světě neztratíte!