Všichni milovníci dobré kávy míří do Truhlářské 33. Stylový podnik vás upoutá nejen skvělou atmosférou, ale i vynikajícími produkty, které si zde pečlivě vybírají a také profesionálně zpracovávají. Při naší návštěvě s radním Prahy 1 Karlem Grabeinem Procházkou se skutečně nikomu nechtělo odcházet.

Ostatně na tom je postavený celý koncept ČERSTVĚ PRAŽENÉ KÁVY. „Nejsme fanoušci kelímků a kávy s sebou. Chceme, aby si každý svůj šálek vychutnal hezky v klidu přímo u nás a vydržel tu tak, co nejdéle,“ vysvětluje majitel Michal Jakoubek, který ctí pojem zvaný Slow food, jehož definice je přesně opačná než u dobře známých fast foodů. Zkrátka pro maximální zážitek je nutné nespěchat, vážit si kultury stolu a prvotřídního servisu přímo na místě.

Letos oslavil podnik Michala Jakoubka již desáté výročí, a tak lze potvrdit, že naši občané skutečně oceňují místa, kde se nespěchá a odpadne z vás stres. V příjemné atmosféře podpořené swingovými rytmy pak dokážete strávit daleko více času. „Tento koncept je skutečná rarita a jsem rád, že takové provozovny u nás existují.  Důležité je i to, že svému produktu rozumí natolik, aby vám o každém jednotlivém druhu kávy dokázali vyprávět a vy jste pochopili, že pít kvalitní kávu dává skutečně velký smysl. Opravdu tomuto podniku fandím,“ prohlásil během návštěvy radní Karel Grabein Procházka.

V ČERSTVĚ PRAŽENÉ KÁVĚ každý týden nabízejí nové druhy kávy, tak přijďte ochutnat!

Otevřeno: PO-PÁ: 9-17