Za výběrem té nejlepší muziky jedině do Jilské ulice. Stačí vystoupat po několika schodech a otevře se vám místo, kde každý milovník hudby pookřeje. Ať už jste rockeři nebo třeba milovníci klasické hudby, určitě si vyberete to svoje. Zapomeňte na nějaké streamovací platformy či MP3. Tohle je ta pravá muzika!

CD Krakovská v Jilské ulici? Říkáte si, že tady něco nesedí a máte pravdu. Tento podnik totiž původně skutečně sídlil v Krakovské ulici, a aby si stálí zákazníci nemysleli, že jejich milovaný obchod zmizel, tak se majitel Petr Rákosník rozhodl po přestěhování do Jilské ulice původní název ponechat. A kouzlo jeho provozovny tak trvá dál.

Najdete zde cédéčka, vinyly a další super produkty spojené s hudebním uměním. Pokud nemůžete sehnat album své oblíbené kapely, tohle je to místo, kam musíte zamířit. Petr Rákosník má v obchodě kromě věhlasných kousků i skutečné rarity. Nejvíce si cení LP Ozzyho Osbourna v limitované edici (viz foto), je to skutečná lahůdka pro opravdové hudební fajnšmekry či sběratele. Sortiment je dostupný i na e-shopu.

Už jsme narazili na to, že dnes světu vládnou streamovací služby a s hudbou se obchoduje především v digitální podobě. Pustit si doma CD nebo gramofonovou desku se tímto stává daleko unikátnějším zážitkem, než tomu bylo ještě před pár lety. Zážitkem, který bychom si neměli nechat sebrat digitálními technologiemi. V zahraničí už to lidem dochází, a proto do obchodu chodí velmi často cizinci. Přijďte se podívat do CD Krakovská a zažijte hudbu v tom nejlepším slova smyslu!

Otevřeno je každý den kromě neděle: 11 – 19 hodin.
Jilská 22, Staré Město