Újezd 429

Malé bistro s velkým srdcem. I tak se dá jednoduše popsat tento roztomilý podnik na Újezdě. Potrpíte si na kvalitní kávu a lokální produkty? Tohle místo je určené přímo pro vás! Ráno se cestou do práce stavit na kávu a pro něco na zub. Odpoledne naopak udělat malý nákup na večeři. Za nás je to v případě Caffe Vescovi ideální scénář.

Pojďme ale popořadě. Unikátnost místní kávy spočívá v tradici, která přetrvává již více než tři čtvrtě století. Gino Vescovi v samotném srdci italské Padovy založil místo, kde je pražení kávy hotové náboženství. Na Újezdě máte tedy exkluzivní příležitost ochutnat tento výjimečný produkt. Populární horký nápoj zde má ještě jednu přidanou hodnotu. Je totiž připravován na repasovaném stroji Faema E61, který oceňují přední světoví baristé.

Vaši kávu si zde můžete vychutnat i s malou svačinou. Nezáleží na tom, jestli preferujete slané nebo sladké. Vybere si skutečně každý! A už jsme se zmínili, že si zde můžete nakoupit i domů. Samozřejmostí je zrnková i mletá káva. A určitě zde najdete spoustu dobrot od místních producentů. Pokud chcete i po dopití vašeho šálku zůstat v Itálii, sáhněte po autentických produktech z této země, kterých zde naleznete také velké množství.

Caffe Vescovi je určeno pro místní a tomu odpovídají i ceny. Není žádný důvod s návštěvou otálet. Přijďte hned!

Otevřeno je v pracovní dny od 7.30 do 18 hod a v sobotu od 8.30 do 18 hod. Lavička před kavárničkou je krásné místo k vypití právě Vaší kávy…