Obchod Biomarket Vacek prodává své zboží v Mostecké ulici na Malé Straně už od roku 1991. Vzhledem k tomu, že provozoven tohoto typu je v centru poskrovnu, byla by škoda se o něm nezmínit. Nabízí kvalitní české potraviny od prověřených dodavatelů i drobný prodej domácích potřeb.

I na jedné z turistických tepen Prahy můžete objevit místo, které vás vrátí do časů, kdy živnosti cílily primárně na místní občany. Přesně takový je Biomarket Vacek. Za příznivé ceny tady nakoupíte potraviny od malých výrobců. Není problém zde sehnat bio mléko, křupavé pečivo nebo čerstvou zeleninu. Výjimkou není ani pestrý výběr nápojů nebo běžných domácích potřeb.

Každý živnostník, který se vydá cestou podpory života místních obyvatel, je pro Prahu 1 velice důležitý. Vidět takovou provozovnu v Mostecké ulici nám tak dělá opravdu radost. A to, že Biomarket Vacek cílí především na Malostraňáky, není jen fráze. Svým věrným zákazníkům totiž nabízí  věrnostní karty, s nimiž získají slevu 10 procent na svůj nákup. Proč tedy vážit cestu do supermarketů, když kvalitní obchod máte za rohem?

Bio Market v Mostecké 55 má otevřeno od pondělí do pátku od 7:00 do 22:00, o víkendu od 9:00 do 22:00 hodin.