Rodina, ve které velmi důležitou roli hraje sport, a to zejména ten, který vyznávají tvrdí muži a drsné ženy. I tak by se dal označit manželský pár Hana Reinders Mašlíková a André Reinders, který byl hostem dalšího setkání s názvem „Vostrý kafe“, které v Galerii 1 ve Štěpánské 47 pořádá Městská část Praha 1.

„´Vostrý kafe´ – to je místo určené pánské společnosti z Prahy 1, mužům, kteří se rádi setkají se sousedy i zajímavými hosty. Vřele doporučuji,“ pozval radní Prahy 1 a pravidelný host setkání Filip Kračman.

Ten si spolu s ostatními pány tentokrát popovídal s manželi Reindersovými, kterým dělá velkou radost jejich malý syn Andreas. Hanka je známá televizní moderátorka a modelka, André je trenérem a bojovníkem v tzv. ultimátních sportech (MMA). Je mimo jiné profesionálním mistrem Evropy a ČR v MMA.

„Sport je v naší rodině opravdu velmi důležitý,“ shodli se oba a Hanka dodala, že sportovním lídrem je doma určitě manžel. Tomu se podle jeho slov splnil velký sen, když otevřel vlastní tělocvičnu „Jeremi Sport“ v Jeremiášově 2 v Praze – Stodůlkách.

U sportu stálo i seznámení této sympatické dvojice. „Osm až devět let jsme pak byli přáteli a trénovali jsme spolu,“ vysvětlila Hanka a André s úsměvem dodal: „Bavilo ji do mě kopat.“

Další informace: www.reindersmma.cz a www.facebook.com/ReindersMMATeam.

Příštím hostem „Vostrýho kafe“ bude 6. června od 19 hodin filmový dokumentarista Oliver Malina-Morgenstern. Registrujte se prosím včas na marie.hrabovska@praha1.cz. Do předmětu zprávy napište Vostrý kafe. Těšíme se.