Praha 1 se stává skutečně rájem obchodů s módou od českých návrhářů. Obchod Backyard na Kozím Plácku je dalším důkazem, že Česká republika již dávnou není místem ponožek v sandálech a propocených tílek. Umíme se oblékat stylově a záleží nám na kvalitě i originalitě. Navštivte prodejnu také a přesvědčte se o tom sami.

Backyard sdružuje pod taktovkou Kristýny K. české profesionální designéry, a tak máte jistotu, že zde nenaleznete produkt, který by nebyl prvotřídní po všech stránkách. Šperky, oděvy, tašky a další doplňky. Každý z desítek návrhářů zde drží svou originální designovou linii, a tak máte jistotu, že si skutečně vyberete. Sortiment je určený převážně dámám, ale i pánové si tu najdou to své. Například elegantní batoh, brašnu či peněženku. A navíc brýle, ve kterých se neztratíte!

A na závěr to nejlepší! V Backyardu se můžete se samotnými designéry i potkat. Funguje zde totiž i dílna, kde někteří z nich působí. Můžete se tak o svém vytouženém módním kousku dozvědět ještě daleko více. A to rozhodně stojí za to. Příjemné prostředí, profesionální a erudovaná obsluha společně s prvotřídním produktem dávají dohromady kombinaci, které zkrátka nelze odolat.

Otevřeno je pondělí až sobota 11 – 19 hodin a každý den právě vás přivítá jiný designer. Více na www.back-yard.cz