Všichni obyvatelé domu s pečovatelskou službou U Zlaté studně se ve středu sešli ve slavnostně vyzdobené společenské místnosti, aby si mezi sebou i s hosty popřáli pěkné vánoční svátky a vše nejlepší v novém roce 2018.

Vánoční koledy, paní ředitelkou Helenou Čelišovou a paní vedoucí Jitkou Peštovou slavnostně prostřený stůl, čerstvé větvičky až z Divoké Šárky, domácí dort, slavnostní přípitek, chlebíčky, cukroví a káva. No prostě slavnost, jak se patří.

„Moc rád každoročně prožívám zdejší krásnou atmosféru v nádherném domě na nádherném místě. Žijí tu hodní a usměvaví lidé, kteří by mohli být příkladem mnohem mladším i zdravějším, které na ulicích naopak často potkáváme se zakaboněnými obličeji,“ nechal se slyšet starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který přišel všem obyvatelům a zaměstnancům popřát a přinesl s sebou jako dárek nádherné kalendáře Miluju Prahu 2018.

S přáním přišel i zastupitel Zdeněk Barták, který jako správný hudební skladatel a milovník výborné muziky o Vánocích nikdy nevynechá Rybovu mši u Jezulátka. „Je to vždycky nezapomenutelný zážitek,“ uvedl Zdeněk Barták.

A nezapomenutelným zážitkem je vždy také adventní setkání U Zlaté studně, které bylo i letos jako vždy moc příjemné, až se nikomu nechtělo odejít.

„Ze srdce vám přeji krásné Vánoce a hodně zdraví a pohody v novém roce,“ popřála všem přítomným vedoucí DPS U Zlaté studně Jitka Peštová a my si dovolujeme její slova poslat i vám ostatním.

Tak hezké svátky a klid v duši vám všem.