Vážení sportovní přátelé, srdečně Vás zveme k účasti na již 13. ročníku sportovního dne – Wannado Festival Tour 2023 – Sporťáček. Navýšit si svou členskou základnu a předvést široké veřejnosti Vaši píli v práci s dětmi budete moci v Praze v sobotu 09. 09. 2023 (10–17 hodin) v areálu Hamr Braník a na Branické louce (Praha 4).

Cílem účinkování na festivalu je nejen reprezentace Vašeho sportovního odvětví a městské části na celopražské akci, ale především snaha nadchnout nové zájemce pro dlouhodobý a pravidelný pohyb. Zároveň také prezentace úspěchů Vašeho klubu, či exhibiční vystoupení dětí na hlavním pódiu. Vaše účast je, díky vaší městské části zcela zdarma.

Sport a pohyb nás baví a naším cílem je v tento den oslavit pohyb, rozhýbat co nejvíce dětí i dospělých. Cílovou skupinou festivalu jsou rodiny s dětmi od 3 do 18 let a účelem je představit různá odvětví sportu, která si děti přímo na místě mohou vyzkoušet. Rodiče zde mohou poznat konkrétní kluby a trenéry, kterým svoje děti svěří, a zároveň jim tento projekt umožní získat cenné informace o všem, co ke sportování patří.

Termín konání Wanando Festivalu Sporťáček 2023 v Praze se blíží, a proto bych Vás chtěla poprosit v případě zájmu o vyplnění účastnické přihlášky.

Pokud potřebujete s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat na info@wannado.eu nebo na našich webových stránkách www.wannado.eu.