Velká gratulace s přáním všeho nejlepšího, pevného zdraví a hodně životního elánu patří dnešní oslavenkyni paní Naděždě Novákové ze Starého Města.

Můžeme s radostí oznámit, že paní Naděžda letos slaví své 103. narozeniny a to v plné síle, dobré náladě a ve skvělé kondici. S osobní gratulací, květinou a dárkem se za ní vypravila starostka Prahy 1 Terezie Radoměřská. Kdyby jim čas dovolil, stráví spolu celé odpoledne. Paní Naděžda rodinou zvaná „Novajda“ má pořád plno zájmů. S paní starostkou probraly politická témata, volební systém v ČR, bavily se o historii naší země a literatuře. Naše jubilantka miluje knedlíky, s alkoholem má velmi distanční vztah  a kávu nepije. Je pyšná na svého vnuka, který studuje a miluje Prahu, stejně jako ona sama. Radost ji dělá její pes Sosso.

A jaký lék by doporučila naše jubilantka na  dlouhověkost? Možná to je smysl humor, umění smířit se s málem a nedat se zlomit v době zlé. Další univerzální radu prý prozradí v příštím roce…