Zveme vás na další ročník naší akce Příští stanice svět. Je to příležitost, která otvírá dveře nejen do Domu zahraniční spolupráce, ale i do celého světa a je věnována zájemcům všech věkových, studijních a pracovních kategorií, kteří mají zájem o zahraniční zážitky a zkušenosti. Den mezinárodního vzdělávání se uskuteční přímo v budově DZS, Na Poříčí 4, Praha, dne 22. června, od 10 hod.

Těšit se můžete na přednášky a workshopy věnované možnostem zahraničního vzdělávání a dobrovolnictví, dozvíte se tipy na udržitelnost v každodenním životě, ale i třeba jak na aktivní účast v médiích a veřejném prostoru. Navíc můžete objevovat nové metropole a překonávat strach pomocí virtuální reality, a nebude chybět ani hudební a umělecké představení a další inspirativní aktivity. Více informací o programu najdete na www.prististanicesvet.cz.

Přijďte se podívat a sdílejte pozvánku dál se svými známými a kolegy. Více se dozvíte na webových stránkách či na FB události.

Na program v konferenčních místnostech se kvůli omezenému počtu míst prosím předem registrujte na www.prististanicesvet.cz. V registračním formuláři je možné vybrat počet osob, s kterými se chystáte akci navštívit, v případě větších skupin/celých tříd vám rezervace bude potvrzena organizátorem. V případě volné kapacity se bude možné registrovat i přímo na místě. Pokud se zúčastníte jen programu ve dvoře s hlavní stage, registrace není potřeba

Celá akce, včetně všech doprovodných aktivit a drobného občerstvení, je zdarma.