Křest charitativního a osvětového kalendáře NAUTIS 2017

Přijďte s NAUTIS a reportážním fotografem Janem Šibíkem pokřtít charitativní a osvětový kalendář 2017 a podpořit tak osoby s autismem. Srdečně vás zveme na křest charitativního a osvětového kalendáře 2017 vydávaného na podporu osob s autismem Národním ústavem pro autismus, z.ú.

Kalendář pro rok 2017 je už naším čtvrtým. Tentokrát ve znamení reportážní fotografie, proto ho nemohl nafotit nikdo jiný než Jan Šibík – mistr této disciplíny. V kalendáři nenajdete žádné významné osobnosti české kultury, vědy a byznysu, ale osobnosti z řad našich klientů a asistentů. Jeho prostřednictvím budete moci do světa autismu nahlédnout tak, jak do něj nahlédl fotograf Jan Šibík. Kalendář je oslavou lidí s autismem a lidí kolem nich.

Na křest nás přijde podpořit samotný tvůrce fotografií Jan Šibík a doufáme, že se k nám připojí i další osobnosti. Kalendář s možností podpisu Janem Šibíkem bude na místě k zakoupení. Potěšte jím sebe či obdarovaného a zároveň přispějte na koupi vybavení automobilu pro převoz klientů pobytových služeb.

Přijďte s námi oslavit křest a podívat se, jak se kalendář povedl!