Důležité informace a odkazy
  • Zdravotnický portál města Prahy
    Informace z Odboru sociální péče a zdravotnictví Magistrátu hl.m.Prahy, přehled pražských zdravotnických zařízení, Lékařských služeb první pomoci, zdravotnických záchranných a dopravních služeb, lékáren s pohotovostní službou, hygienických stanic a řadu dalších celoměstských zdravotnických informací.
  • Portál pro sociální oblast města Prahy
    Informace z Odboru sociální péče a zdravotnictví Magistrátu hl.m.Prahy, základní informace o komunikaci s úřady v sociální oblasti, sociálních službách, sociálních dávkách, o komunitním plánování sociálních služeb, rodině a financování sociální oblasti a řadu dalších celoměstských informací z oblasti sociální péče.
  • Přehled zubních pohotovostí v ČR
    Česká stomatologická komora spouští novou webovou službu. Díky ní si pacienti na stránkách www.dent.cz Externí odkaz dokážou rychle najít nejbližší zubní pohotovost. Na webu České stomatologické komory najdou lidé přehled zubních pohotovostí. Z něj se dá zjistit, kde a kdy funguje zubní pohotovost a také telefonní čísla pro ověření, zda lékař, který zubní pohotovost má, opravdu slouží. Nový web reaguje na situaci, kdy v Česku existuje několik způsobů provozování zubní pohotovosti, takže se nakonec často stává, že lidé nevědí, kam se obrátit.