Od úterý 29. října do čtvrtka 7. listopadu bude z důvodu opravy tramvajové tratě uzavřeno Smetanovo nábřeží od Národního divadla a ulice Křižovnická po tramvajovou zastávku Staroměstská, zároveň bude přerušená tramvajová doprava mezi zastávkami Staroměstská a Národní divadlo.

Přes Malou Stranu není vedena objízdná trasa pro tranzit, ale pouze pro zbylou dopravu v centru – ostatní doprava je odkloněna tak, aby do centra již tranzit nesměřoval.

ZMĚNA TRASY LINEK
⏹ Linka 2 bude ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Hradčanská odkloněna do obratiště Špejchar, kde je ukončena.
🔀 Linka 17 bude rozdělena na dvě části:
Ve směru od Vozovny Kobylisy bude ze zastávky Staroměstská vedena jednosměrným objezdem přes zastávku Malostranská do zastávky Čechův most a zpět směr Vozovna Kobylisy.

Ve směru od Levského bude zkrácena do zastávky Národní divadlo, dále bude pokračovat jako linka číslo 18 směr Vozovna Pankrác.
🔀 Linka 18 je rozdělena na dvě části:

Ve směru od Nádraží Podbaba bude ze zastávky Malostranská vedena jednosměrným objezdem přes zastávku Právnická fakulta do zastávky Staroměstská a dále přes zastávku Malostranská zpět směr Nádraží Podbaba.

Ve směru od Vozovny Pankrác bude zkrácena do zastávky Národní divadlo, dále bude pokračovat vlevo jako linka číslo 17 směr Sídliště Modřany.

🔁 Linka 93 bude v úseku Staroměstská až Národní divadlo odkloněna přes zastávky Malostranské náměstí, Hellichova a Újezd.

Posílen bude provoz linek číslo 21 a 23.

Další informace najdete na 👉🏻 bit.ly/preruseni_tramvaji

(zdroj Dopravní podnik hlavního města Prahy)