1. Galerie Fasáda: Zrcadlit štěstí

  Galerie Fasáda, tedy outdoorový výstavní prostor domu SmetanaQ, otevírá výstavu Zrcadlit štěstí. Autorem kolekce fascinujících velkoformátových portrétů je filmař a umělec Jakub Jahn, který se intenzivně zajímá o pozitivní psychologii a snaží se výzkum této mladé vědecké disciplíny tvůrčím způsobem překládat do svých děl. Jako umělecké dílo přitom vnímá každého člověka. Do okenních torz galerie Fasáda…
 2. Jiří Michálek - Pozdní výběr

  Od pondělí 25. září bude každou středu a čtvrtek přístupná výstava Jiřího Michálka s názvem Pozdní výběr. Vernisáž výstavy proběhne taktéž v pondělí 25. října od 18:00 v sídle Spolku občanů a přátel Malé Strany a Hradčan na Malostranském náměstí. Více se o výstavě dozvíte na Jiří Michálek, pozdní výběr (estranky.cz)  
 3. Divadlo Kampa - říjen

  Zveřejňujeme divadelní program Divadla Kampa na tento měsíc: Ne 1. října 2023 - 19:30 Malá Vizita Divadlo Kampa Totální improvizační představení Jaroslava Duška a Pjéra la Šé'ze pod světelným dohledem Viktora Zborníka. | Všichni milí lidé: 360 Kč Po 2. října 2023 - 19:30 Edith Piaf: Dnes nechci spát sama Divadlo Cylindr „Měla život tak smutný, že se zdá příliš…
 4. Nadace Naše dítě slaví třicet let

  Nadace Naše dítě vstupuje do 30. roku činnosti. Nadaci založila 1.10. 1993 Ing. Zuzana Baudyšová s cílem pomáhat ohroženým a týraným dětem. Dnes je činnost nadace zaměřena především na přímou finanční pomoc pro handicapované a sociálně znevýhodněné děti. Za posledních pět let přerozdělila nadace dětem částku téměř 30 milionů korun. Za 30 let působení je to…
 5. Program Komunitního centra Kampa - říjen

  Představujeme program Komunitního centra Kampa pro tento měsíc:
 6. Homo - Faber (Člověk - Tvůrce), výstava Spolku pražských výtvarných umělců

  Galerie 1 vás zve na výstavu Homo - Faber (Člověk - Tvůrce), která bude probíhat od středy 4. října do pátku 27. října. Autoři výstavy jsou členové Spolku pražských výtvarných umělců.
 7. František Kaván a Antonín Hudeček - výstava obrazů

  V Galerii České spořitelny (palác Rytířská 29) je každý den otevřená výstava obrazů malířů Františka Kavána a Antonína Hudečka. Vstup na výstavu je volný a navštívit ji můžete až do 26. listopadu.
 8. Přemýšlivec - Výstava fotografií a příběhů nadaných lidí

  Ve venkovních prostorách Floentina na Florenci jsou k vidění fotografie Libora Fojtíka zachycující příběhy, v nichž nadaní mladí lidé odhalují kousek sebe, svých snů i překážek, které musí překonávat. Výstava je k vidění do 31. října. Více o výstavě se dozvíte na Přemýšlivec | RSJ Foundation (nadacersj.com)
 9. Kouzelný podzim - Princezna na hrášku

  V parku za Staroměstskou radnicí proběhne dnes od 10:30 představení s názvem Princezna na hrášku, které obstará Dřevěné divadlo. Všichni jste zváni.
 10. Tematická vycházka pro seniory: Hradčanské paláce a příběhy jejich obyvatel

  Středisko sociálních služeb Vás zve na vycházku pod vedením Martina Bělohradského, která se uskuteční v úterý 10. října 2023 ve 14:00 hod. Na vycházku se hlaste od 05.10.2023 u Terezy Noskové (607 048 183) nebo Karolíny Schwarzové (725 397 934). Podrobnosti o místě srazu se dozvíte při registraci.
1 2