1. Vernisáž výstavy Ivana Dědičíková: Mýma očima

  Zveme vás na vernisáž výstavy Ivana Dědičíková: Mýma očima do Týnské literární kavárny. Ivana Urbánková, ale vystavuje pod rodným jménem Dědičíková. Vystudovala pedagogickou školu a pracuje jako učitelka ve školce. K malování jí přivedl její třídní profesor na pedagogické škole. Malování jí naplňuje, maluje to co cítí. Zvrat nastal, když se nešťastně zamilovala, začala malovat…
 2. Kantoři a žáci v komorním díle Josefa Bohuslava Foerstera

  Srdečně vás zveme na hudební pořad – Kantoři a žáci v komorním díle Josefa Bohuslava Foerstera, který se uskuteční 8. září v 18:00 hodin.
 3. Nina Danišová - Neplač, zázraky se dějí !..

  Vernisáž mnohostranné úžasné autorky – uvidíte obrazy, kresby, keramiku, krásné hrnky, potištěná trika apod. NINA DANIŠOVÁ (42 let) Čas věnovaný dětem a čas strávený uměním je mým životním posláním. Nikdy jsem neuhla z cesty být a tvořit s dětmi a dávat radost prostřednictvím umění, obojí je mi odjakživa přirozeností a láskou. Již jako studentka stř.výtvarné…
 4. Beseda se seniory a pamětníky povodní

 5. Petrské hudební léto

  Městská část Praha 1 Vás srdečně zve na jedenáctý ročník festivalu Petrské hudební léto v parku Lannova. Tradičně ve čtvrtky 25. 8., 1. 9. a 8. 9. se můžete těšit na hudební vystoupení shrnutá v programu níže.
 6. NORDIC ARCTIC / Udržitelná architektura za polárním kruhem

  Zveme vás na zahájení nové výstavy NORDIC ARCTIC / Udržitelná architektura za polárním kruhem ve čtvrtek 8. září od 18 h v Galerii Jaroslava Fragnera.