1. Krásná práce - přehlídka živých řemesel a lidového umění České republiky

2. Odpoledne S Janem Werichem

Středisko sociálních služeb srdečně zve seniory na odpoledne S Janem Werichem. Akce se koná v pondělí 18. listopadu 2019 od 15:00 hod. ve Werichově vile. Vstupenky si můžete vyzvednout zdarma od 5. 11. 2019 v informačním centru Vodičkova 18.
  3. Beseda o zahradách na Petříně

Hlavní město Praha a MČ Praha 1 zvou na veřejnou diskuzi o historii, současnosti a budoucnosti zahrad na Petříně.
  4. Setkání s osobnostmi - Klára Doležalová a Karel Voříšek

Soubor talk show a malých představení oživí letos na podzim pražskou Galerii 1 ve Štěpánské ulici. Městská část Prahy 1 se tak vrací k pořadům tohoto typu, které se pořádaly v uplynulých letech především pro seniory. Prvními hosty budou v úterý 24. září od 16 hodin Eva Hrušková a Jan Přeučil spolu se synem herečky, hercem Zdeňkem Rohlíčkem.…