Poslední ze série online koncertů z Malostranské besedy odstartoval silvestrovské oslavy a diváci si tentokrát užili skvělé vystoupení kapely IVAN HLAS TRIO.

Písničkář Ivan Hlas si společně s kytaristou Norbim Kovácsem a cellistou Olinem Nejezchlebou připravil více než tucet krásných bluesových skladeb. Pouze před objektivy kamer a prázdným hledištěm se kapele podařilo alespoň pomocí online streamu dostat do našich domovů slavnostní atmosféru. Potvrzují to i ohlasy sledujících, kterých se sešlo během samotného koncertu přes 250.

Na závěr koncertu vystoupil před kamerami i 1. místostarosta Prahy 1 Petr Burgr, který během přípitku věnoval své novoroční přání právě kultuře. „Přeji si, aby za rok na silvestra Malostranská beseda praskala ve švech,“ pronesl v souvislosti s problémy, se kterými se kultura letos musela potýkat. Své přání připojil i Ivan Hlas: „Co nejšťastnější, nejhezčí a nejmoudřejší novej rok.“

Nám tedy nezbývá než popřát nejen Ivanu Hlasovi, ale i všem ostatním umělcům, kteří letos postrádali to nejdůležitější, tedy potlesk vyprodaného hlediště, aby se vše vrátilo do normálu co nejdříve.

Šťastný nový rok 2021!

Záznam koncertu najdete na facebookových stránkách městské části, anebo společně s ostatními online koncerty na webových stránkách.