Takzvaná „glajcha“, tedy označení nejvyššího bodu stavby, byla v minulém týdnu vztyčena nad hrubou stavbou nového centra Masaryčka v těsné blízkosti pražského Masarykova nádraží.

Na její slavnostní vztyčení dohlížel také starosta Prahy 1 Petr Hejma. „Nevzhledné místo kolem Masarykova nádraží, které dělalo historickému centru Prahy akorát ostudu, se díky tomuto projektu promění v kvalitní veřejné prostranství s unikátní moderní architekturou zapadající do svého okolí. Jsem proto rád, že se centrum Prahy rozvíjí tak, aby i současná architektura 21. století zde zanechala kvalitní stopu budoucím generacím. Myslím, že se máme na co těšit, už jen kvůli tomuto skvělému výhledu, který si bude moci užít veřejnost,“ poznamenal starosta.