Reprezentační ples Prahy 1 proběhne již tento pátek.
A ponese se v duchu přátelství mezi českým a ukrajinským národem. 🇨🇿🤝🇺🇦

Humanitární projekty budou moci hosté našeho plesu podpořit hned několika způsoby. V těchto dnech totiž probíhá elektronická aukce obrazů ukrajinských umělců, která bude probíhat i přímo na plese, kde budou obrazy vystaveny. Výtěžek z aukce bude využit na pomoc strádající Ukrajině. Zároveň budou moci plesoví hosté přispívat na sbírkový účet č. 6145155369/0800 s názvem MČ Praha 1 – Pomoc Ukrajině.

Svoji účast přislíbil také velvyslanec Ukrajiny v Praze pan Jevhen Perebyjnis.

Výnos z prodeje vstupenek je určen na podporu paliativní péče Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, jejíž zástupci si během plesu převezmou symbolický šek.

Uspořádání Reprezentačního plesu MČ Praha 1 je důstojnou a vhodnou příležitostí ke společné podpoře našich ukrajinských přátel. Jak současná situace ukazuje, je třeba stále více finančních prostředků. Děkujeme předem všem, kteří na náš ples přijdou a podpoří spolu s námi humanitární a charitativní projekty. Nenechme se srazit na kolena a zlomit na duchu, pomáhejme společně a i v těchto těžkých chvílích touto tradiční akcí, kterou Reprezentační ples Prahy 1 bezpochyby je, vyšleme pozitivní energii všem, kteří ji potřebují.